Nasza Flota

Flota

Nasza Flota

Zawsze dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów dlatego zadbaliśmy, aby w naszej flocie znalazły się różnego rodzaju pojazdy. W przypadku większego ładunku doskonale sprawdzą się samochody dostawcze; dla osób, które chcą łatwo poruszać się po mieście istnieją modele kompaktowe; dla kierowców poszukujących najwyższego komfortu przygotowaliśmy auta klasy Premium. A to tylko niewielka część naszej floty!


Toyota Yaris

Kategoria EKONOMICZNA

Jazda po mieście jest nieprzewidywalna - czasami pokonamy tą samą trasę w ciągu 5 minut, a czasami w ciągu 50. Wszystko zależy od korków, które w rezultacie mogą zmusić nas do częstszego tankowania. Dlatego częścią naszej floty są pojazdy ekonomiczne, dopasowujące się do rytmu miasta - nawet tego najbardziej ruchliwego.

Suzuki Swift lub podobny

Toyota Auris

Kategoria KOMPAKTOWA

Aby uniknąć problemów z parkowaniem, co jest często trudnym zadaniem w szczególności w dużych miastach, przygotowane zostały samochody kompaktowe. Dzięki ergonomicznym kształtom oraz niewielkim wymiarom zawsze znajdą Państwo miejsce postojowe. Jednocześnie poziom komfortu podczas jazdy nie zmniejszy się.

VW Golf VII
Skoda Oktavia

Toyota Avensis

Kategoria RODZINNA

Dzięki przemyślanej konstrukcji samochody znajdujące się w kategorii rodzinnej są przystosowane do przewożenia większej liczby osób. Ponadto auta wyróżniają się zwróceniem szczególnej uwagi na kwestie bezpieczeństwa, co udowadnia między innymi zastosowanie do nawet dziewięciu poduszek powietrznych, wraz z poduszką kolanową dla kierowcy.

VW Passat ( sedan i kombi )
Toyota Avensis ( sedan i kombi )
Skoda Superb
Audi A4

Premium

Audi A6
Volvo S90

Suv Premium

Audi Q5
Lexus NX
Jaguar E-Pace

Luksusowe

Lexus RX300
MBW6GT
Jaguar F-Pace

Audi A6

Auta 9 osobowe

Pojazd 9-osobowy to świetne rozwiązanie dla dużej rodziny lub tych, którzy wybierają się w podróż z większą ilością bagażu, nartami, czy deską windsurfingową. To również dobry pomysł by dwie rodziny lub grupa znajomych wybrała się za miasto. Bezpieczeństwo, komfort przejazdu i wygoda pasażerów to podstawa w tych samochodach, a koszty eksploatacji nie będą duże.

Toyota Proace long
VW Transporter long

Skoda Superb

Kategoria PREMIUM

Częścią naszej floty są również pojazdy luksusowe kategorii Premium. To właśnie je wyróżniają najwyższe walory estetyczne, zachwycając również komfortem oraz dużą funkcjonalnością. Udowadnia to każdy szczegół - od tapicerki, po dużą dostępną przestrzeń wewnątrz pojazdu. Jazda pozostanie przyjemna zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Audi A6
Volvo S90

Suv Premium

Audi Q5
Lexus NX
Jaguar E-Pace

Volkswagen Crafter

Kategoria DOSTAWCZE

Zarówno sklepom, jak i Klientom indywidualnym polecamy nasze samochody dostawcze. Przy ich pomocy można przewieźć materiały o nawet bardzo dużym ciężarze oraz niestandardowych gabarytach. Zapewnia to duża przestrzeń użytkowa w tylnej części pojazdu. Przygotowaliśmy także praktyczne transportery osobowe.

VW Crafter
Renault Master maxi

Dostawcze: małe

Toyota Proace medium
VW Caddy maxi

Najmij teraz