Nasza Flota

Flota

Nasza Flota

Zawsze dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów dlatego zadbaliśmy, aby w naszej flocie znalazły się różnego rodzaju pojazdy. W przypadku większego ładunku doskonale sprawdzą się samochody dostawcze; dla osób, które chcą łatwo poruszać się po mieście istnieją modele kompaktowe; dla kierowców poszukujących najwyższego komfortu przygotowaliśmy auta klasy Premium. A to tylko niewielka część naszej floty!


Toyota Corolla hybryda

Kategoria KOMPAKTOWA

Aby uniknąć problemów z parkowaniem, co jest często trudnym zadaniem w szczególności w dużych miastach, przygotowane zostały samochody kompaktowe. Dzięki ergonomicznym kształtom oraz niewielkim wymiarom zawsze znajdą Państwo miejsce postojowe. Jednocześnie poziom komfortu podczas jazdy nie zmniejszy się.

Toyota Corolla - hybryda
Skoda Octavia

Toyota Avensis

Kategoria RODZINNA

Dzięki przemyślanej konstrukcji samochody znajdujące się w kategorii rodzinnej są przystosowane do przewożenia większej liczby osób. Ponadto auta wyróżniają się zwróceniem szczególnej uwagi na kwestie bezpieczeństwa, co udowadnia między innymi zastosowanie do nawet dziewięciu poduszek powietrznych, wraz z poduszką kolanową dla kierowcy.

VW Passat ( sedan i kombi )
Toyota Avensis ( sedan i kombi )
Volvo S60
Nissan Qashqai
Nissan X-Trail

Premium

Volvo S90

SUV Premium

Volvo XC60
Lexus LX H
Lexus NX

Luksusowe

Lexus RX300
BMW 6GT
Jaguar F-Pace

Audi A6

Auta 9 osobowe

Pojazd 9-osobowy to świetne rozwiązanie dla dużej rodziny lub tych, którzy wybierają się w podróż z większą ilością bagażu, nartami, czy deską windsurfingową. To również dobry pomysł by dwie rodziny lub grupa znajomych wybrała się za miasto. Bezpieczeństwo, komfort przejazdu i wygoda pasażerów to podstawa w tych samochodach, a koszty eksploatacji nie będą duże.

VW T6 Caravella

Skoda Superb

Kategoria PREMIUM

Częścią naszej floty są również pojazdy luksusowe kategorii Premium. To właśnie je wyróżniają najwyższe walory estetyczne, zachwycając również komfortem oraz dużą funkcjonalnością. Udowadnia to każdy szczegół - od tapicerki, po dużą dostępną przestrzeń wewnątrz pojazdu. Jazda pozostanie przyjemna zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Volvo S90

SUV Premium

Lexus NX

Volkswagen Crafter

Kategoria DOSTAWCZE

Zarówno sklepom, jak i Klientom indywidualnym polecamy nasze samochody dostawcze. Przy ich pomocy można przewieźć materiały o nawet bardzo dużym ciężarze oraz niestandardowych gabarytach. Zapewnia to duża przestrzeń użytkowa w tylnej części pojazdu. Przygotowaliśmy także praktyczne transportery osobowe.

VW Crafter
Mercedes Sprinter

Dostawcze: małe

Toyota Proace Medium
Toyota Proace Furgom

Najmij teraz